Wystawa fotografii Anny Wróblewskiej

Galeria Domu Kultury “Idalin” zaprasza w dniu 10.01.2019 r. o godz. 18.00 na otwarcie wystawy fotografii Anny Wróblewskiej.

Anna Wróblewska, urodzona 1978 roku, radomianka. Jest członkiem Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego i Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej Stowarzyszenia Twórców w Warszawie. Od kilku lat związana z Akademią Fotografii Dziecięcej. Dwukrotnie wyróżniona w międzynarodowym konkursie Child Photo Competition, trzykrotnie w the Daily Dozen National Geographic. Swoje prace zaprezentowała na wystawach zbiorowych i indywidualnej.

„W fotografii najbardziej interesuje mnie człowiek. Zdjęcia bez ludzi potrafią być piękne, zapierające dech w piersiach, ale to właśnie ludzki czynnik dodaje im wyrazu. Szczególne miejsce w moim sercu zajmuje fotografia dziecięca, zapisywanie zwyczajnych-niezwyczajnych momentów, emocji dziejących się w ułamkach sekund, począwszy od radości, zdziwienia, smutku, aż po łzy. Nie można tutaj niczego do końca być pewnym, dzieci swoją naturalnością, szczerością, spontanicznością same piszą scenariusz, a efekty są zaskakująco piękne. To kadry pełne emocji i emocje wywołujące mają dla mnie największą wartość. “

Tytuł wystawy: „Niecodzienność”

Wstęp wolny.