Walentynkowe spotkanie ze sztuką dla seniorów pod hasłem: „Mocium Panie! Będzie teatr! Fredro dla osób z niepełnosprawnościami”

Dom Kultury Idalin zaprasza na walentynkowe spotkanie ze sztuką dla seniorów pod hasłem: „Mocium Panie! Będzie teatr! Fredro dla osób z niepełnosprawnościami”.
 
Już 16 lutego 2024 r. o godz.16;00, w Domu Kultury „Idalin” będzie można obejrzeć sztukę teatralną z elementami twórczości Aleksandra Fredry pt.: „Mocium Panie! Będzie teatr! Fredro dla osób z niepełnosprawnościami”. Projekt dofinansowany był ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.
W niezwykłym przestawieniu przygotowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Innowacji i Edukacji w role aktorów wciela się 25 uczestników z niepełnosprawnością intelektualną
w stopniu umiarkowanym i znacznym, na co dzień będący uczestnikami Warsztatu Terapii Zajęciowej prowadzonego przez stowarzyszenie.
Zapraszamy do przeniesienia się w świat sporów szlachty, gdzie poprzez śmiech i ukazywanie spraw w krzywym zwierciadle należy stwierdzić: „Niech się dzieje wola nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba!”