Otwarcie wystawy fotografii Kozienickiej Grupy Fotograficznej #Ostępowa – Leśna Grupa Twórcza

Galeria Domu Kultury Idalin zaprasza w dniu 20 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 na otwarcie wystawy fotografii Kozienickiej Grupy Fotograficznej #Ostępowa – Leśna Grupa Twórcza”
 
#Ostępowa – Leśna Grupa Twórcza
Jesteśmy grupą twórców działających na terenie regionu Puszczy Kozienickiej. Inspirujemy się nim, a zwłaszcza lasami i krajobrazami Puszczy. Pomimo że zajmujemy się głównie fotografią to chcielibyśmy skupiać i promować także twórców zajmujących się innymi dziedzinami sztuki takimi jak malarstwo, literatura, rzeźba czy rękodzieło.
Od wielu lat, swoimi pracami staramy się pokazać najpiękniejszą stronę Puszczy Kozienickiej, promując ją m.in. w Internecie, na własnych stronach internetowych czy portalach społecznościowych. Poprzez naszą działalność chcielibyśmy wpłynąć pozytywnie na odbiór regionu, jego rozwój kulturalny, artystyczny i turystyczny.
Nasza grupa to także idea promowania regionu i jego twórców, rozsianych po całym terenie.
Jeśli tworzysz na terenie Puszczy Kozienickiej lub inspirujesz się nią w swojej twórczości oznacz swoje publikacje w Internecie (np. w social mediach) hashtagiem #ostępowa lub #ostepowa.
Obecnie grupę tworzy szóstka osób zajmujących się fotografią:
Jarosław Bilski, Łukasz Boryczka, Katarzyna Kolasińska, Przemysław Pomarański, Łukasz Stańczuk, Wojciech Stawarz.
Znaleźć nas można na różnych portalach społecznościowych pod tagami #ostępowa / #ostepowa oraz na stronie facebook.com/ostepowa
   FOT. Wojciech Stawarz