Otwarcie wystawy fotografii “Galerii zaproszonych”.

W dniu 05.10.2012 r. o godz. 18.00 Galeria Domu Kultury “Idalin” zaprasza na otwarcie wystawy fotografii “Galerii zaproszonych”.
Wstęp wolny.

W 10 jubileuszowej “Galerii zaproszonych” –  prace eksponują:
Lidia Beata Barej z Wałcza, Tadeusz Biłozor z Jeleniej Góry, Henryk Chojnacki z Radomia, Piotr Chojnacki z Radomia,  Mieczysław Cybulski z Warszawy, Małgorzata Dołowska z Warszawy, Cezary Dubiel ze Szczecina, Jan Foremny z Jeleniej Góry, Grzegorz Edward Funke z Koszalina, Ewa Gołdzińska ze Zwolenia, Waldemar Gołdziński ze Zwolenia, Anna Kos z Warszawy, Adam Kowalski ze Zwolenia, Edward Kruk z Radomia, Robert Kusio ze Zwolenia, Dorota Kycia z Józefosławowa, Jakub Lechowski z Radomska, Mariusz Mazur z Lublina, Mirosław Mizera z Warszawy, Paweł Nakonieczny ze Zwolenia, Eugeniusz Nurzyński
z Gdańska, Wiesław Pietrzak z Radomia, Antoni Rut z Poznania, Joanna Maria Rybczyńska
z Warszawy, Marcin Sacha z Tarnowa, Zygmunt Sobień z Radomia, Zbigniew Staniszewski z Radomia,  Franciszek Subocz z Kozienic, Jolanta Szabłowska ze Szczecina, Jacek Szczerbaniewicz z Jeleniej Góry, Henryk Tkocz z Niedobczyc, Krystyna Tomaszuk z Białegostoku, Marek Tomaszuk z Białegostoku, Karol Walaszczyk z Radomska, Jerzy Wiklendt z Jeleniej Góry, Jolanta Wilkowska z Jeleniej Góry.